Elche vs Granada

08.09 Copa del Rey – Elche vs Granada – w ofercie Fortuny zakładów bukmacherskich

W hiszpańskim krajowym pucharze, czyli Copa Del Rey (Puchar Króla) zmierzą się drużyny Elche oraz Grenady – fortuna zakłady bukmacherskie

Rzadko się zdarza abyśmy wrzucali na stronę główną starcie drugoligowców i to jeszcze w krajowym pucharze. Jednak jeśli jednak jest to mecz atrakcyjny pod względem bukmacherskim to jak najbardziej trzeba się mu przyjrzeć. Jest on jeszcze interesujący pod innym względem. Któryś ze zwycięzców będzie grał w kolejnej fazie Copa del Rey, a obecność drugoligowca na tym etapie zawsze uważany jest za swego rodzaju anomalię. Warto więc zwrócić uwagę na ten mecz chociażby z tego względu. Co więcej, Fortuna zakłady bukmacherskie przygotowały naprawdę świetną niespodziankę, tylko po to aby przyciągnąć graczy do obstawieniu meczu Elche z Grenadą.

Fortuna zakłady bukmacherskie – typy na mecz Elche – Grenada

Fortuna zakłady bukmacherskie uruchomiły specjalną promocję na mecz Elche – Grenada. Kursy na to spotkanie są bardzo dobre. Co więcej, nie będzie ono oblegane przez niedzielnych graczy i osoby mało zaznajomione z tematem. To sprawia, że szanse na zwyżkę kursów tuż przed meczem są naprawdę całkiem sporo. Warto więc mieć oko na mecz Elche – Grenada w ramach kolejnej rundy Copa del Rey.

Autor: PK