AS Monaco vs Lille

18.08 Ligue 1 – AS Monaco vs Lille – Legalni bukmacherzy zarejestrowani w Polsce zapraszają do obstawania meczu Monaco – Lille

AS Monaco Kamila Glika tym razem zmierzy się na swoim stadionie z ekipa z Lille –  – typy piłka nożna

Dużo mówiło się o odejściu Kamila Glika z francuskiego Monaco. Póki co nic z tego nie wyszło i reprezentant Polski po nieudanym mundialu wrócił do macierzystego klubu aby wraz z resztą drużyny przygotowywać się do kolejnego sezonu francuskiej Ligue 1. Klub z małego księstwa jak co sezon na przestrzeni ostatnich kilku lat typowany jest do roli drużyny zajmującej czołowe lokaty. Tak prawdopodobnie będzie i tym razem bowiem Kamil Glik i spółka to po prostu bardzo dobrzy piłkarze, którzy takich rywali jak Lille powinni odprawić z kwitkiem – szczególnie że grają z nimi na własnym boisku. Dlatego obstawiamy pewne zwycięstwo gospodarzy.

Totolotek zakłady bukmacherskie – tylko i wyłącznie najlepsze pewniaki na piłkę nożną oraz francuską Ligue 1!

Totolotek zakłady bukmacherskie to tego rodzaju legalny bukmacher, który bardzo mocno premiuje lojalność. Ci, którzy grają już z Totolotkiem ładnych kilka lat wiedzą o czym mówimy. Jednakże nawet nowi gracze mogą liczyć na specjalne premie i bonusy powitalne. Jeśli chcecie stać się beneficjentami promocji dla nowo zarejestrowanych graczy, wystarczy kliknąć w link afiliacyjny.

Autor: PK