Energie Cottbus vs Freiburg

20.08 Puchar Niemiec – Energie Cotbus vs Freiburg – u Bukmacherów z polską licencją

W Pucharze Niemiec kilka ciekawych zestawień. Dla bukmacherów bardzo dobrym wyborem będzie Energie Cottbus – Freiburg typy piłka nożna

Energie Cottbus to klub znany kibicom piłki nożnej w Polsce. Grało w nim kilku Polaków min. Andrzej Juskowiak. Klub ten jednak czeka na lepsze czasy bowiem gra dopiero na trzecim poziomie rozgrywkowym. W Pucharze Niemiec podejmie on dzisiaj drużynę Freiburga, a więc przedstawiciela Bundesligi. Pomimo tego, że faworyt tego spotkania jest oczywisty, to legalni bukmacherzy oferują całkiem dobry kurs na gości. Prawie dwa złote na faworytów to z pewnością jedna z najlepszych bukmacherskich opcji na weekend. Stawiamy więc na drużynę Freiburga.

Zakłady sportowe w Polsce zapraszają na spotkanie Energie Cottbus – Freiburg

Zakłady sportowe w Polsce to nie tylko Bundesliga. To również bogata oferta spotkań i zakładów na Puchar Niemiec, a więc rozgrywki niewiele gorsze od ligi. Dzisiaj, jak już wspomnieliśmy stawiamy na pewne zwycięstwo drużyny gości dlatego radzimy wybrać któregoś z poniższych legalnych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce. Każdy z nich płaci dobre pieniądze za wygraną drużyny SC Freiburg. Aby zagrać z bukmacherem, wystarczy zarejestrować się na jego stronie bukmacherskiej. Linki znajdziecie na łamach naszej witryny oraz w tabeli poniżej.

Autor: PK