Manchester City vs Swansea City

22.04 Premier League – Manchester City vs Swansea City – Czy zakłady bukmacherskie są pewne, że nic nie zakłóci fety na Etihad Stadium?

Zakłady internetowe przekonane o wyższości świeżo upieczonego mistrza…

Już w miniony weekend, czyli pięć kolejek przed finiszem Premier League, kibice poznali odpowiedź na najważniejsze pytanie: kto mistrzem? W zasadzie od kilku miesięcy było jasne, że w tym sezonie nie będzie mocnych na Manchester City. Przewaga, jaką gracze Pepa Guardioli wypracowali nad konkurentami w pierwszej fazie rozgrywek, okazała się w pełni wystarczająca i w ostatnich tygodniach całkowicie kontrolowali sytuację. Mimo to, The Citizens zawiedli w Pucharze Anglii oraz w Lidze Mistrzów, odpadając z tych zmagań stanowczo przedwcześnie w stosunku do oczekiwań. Natomiast klub, którego bramki strzeże Łukasz Fabiański, nie jest jeszcze pewny pozostania w krajowej elicie. Swansea City zajmuje bowiem 17. miejsce, czyli ostatnie bezpieczne, wyprzedzając o 5 pkt ekipy z Southampton i Stoke. Popularne Łabędzie muszą więc wciąż zachować czujność i w niedzielę podjąć walkę. Jednak zdecydowanym faworytem są gospodarze – zakłady online stawiają na „jedynkę” kursy od 1,12 (Milenium, Etoto, Totolotek) do 1,16 (Fortuna).

Typy bukmacherskie podpowiadają, że 2:0 to najpewniejsza opcja…

13 grudnia na Liberty Stadium w Swansea niepodzielnie rządzili Sergio Aguero i spółka, co dobitnie odzwierciedlał rezultat 0:4. A jaki wynik padnie na Etihad Stadium? Typy bukmacherskie wskazują, że tym razem rozmiary zwycięstwa nowych mistrzów będą niższe. Najbardziej prawdopodobny wariant to 2:0 – jeśli ktoś obstawi takie rozstrzygnięcie w STS, może liczyć na zgarnięcie tylko pięciokrotności zainwestowanej kwoty. Inne zakłady proponują wyższe kursy – maksymalnie 7,00 (Milenium). Trzeba pamiętać, że niektóre buki na takim samym poziomie jak 2:0 oceniają szanse na 3:0.

Autor: PM