Anglia vs Panama

24.06 World Cup – Anglia vs Panama – Zakłady na Anglików mogą przynieść spory zysk

Anglicy znów nie są faworytami dla bukmacher pl

Polscy bukmacherzy, podobnie jak dziennikarze i analitycy sportowi, nigdy nie są przekonani co do wyższości angielskiej kadry na międzynarodowych turniejach. W ostatnich dekadach udział Anglików w EURO oraz na Mundialu przeważnie kończył się w aferze wielkiego niedosytu lub nawet skandalu, więc nie dziwi, że w meczu zaplanowanym na 24 czerwca w ramach drugiej kolejki spotkań grupy G, Anglicy muszą zapewnić sobie trzy punkty. Z przeciwnikiem, jakim jest Panama, każdy inny wynik niż wysokie i gładkie zwycięstwo naszpikowanej gwiazdami angielskiej kadry, byłby ogromnym szokiem.

Zakłady bukmacherskie w Internecie oraz punkty stacjonarne proponują za wygranie Anglików wyjątkowo niskie zwroty – obecnie kurs rzadko przekracza 1.20. Chociaż obydwie reprezentacje nie mierzyły się w przeszłości w bezpośrednim pojedynku, to  różnica poziomów wydaje się być widoczna na pierwszy rzut oka, przy porównaniu kadr meczowych obydwu reprezentacji. Anglia ostatnio z łatwością Nigerię, Kostarykę i Holandię oraz nie przegrała swoich meczów z takimi potentatami jak Niemcy, Brazylia oraz Włochy. W analogicznym okresie przygotowań przedmundialowych Panama ledwo wygrała z Trinidadem i Tobago.

Obstawianie meczów w grupie G

Grupa G krzyżuje się w pierwszej fazie pucharowej z grupą, w której udział bierze polska reprezentacja, więc typerzy z naszego kraju także chętnie wytypują wydarzenia w sąsiedniej grupie. Na pewno kurs oferowany przez zakłady online na Anglików nie wzrośnie powyżej pułapu 1.30, więc przy takim rozstrzygnięciu dla zarobienia większych pieniędzy konieczne będzie wskazanie np. ilości strzelonych bramek. Jeśli Brytyjczycy zdołaliby wbić Panamie tylko jednego gola i to dopiero w drugiej połowie, taki typ byłby wart u bukmachera nawet 4.50.

Autor: DG