Espanyol vs Eibar

25.09 La Liga – Espanyol vs Eibar – Espanyol – Eibar w ofercie LVBet zakładów bukmacherskich

Radzący sobie nadspodziewanie dobrze Espanyol będzie chciał udowodnić niedowiarkom, że dobra forma to nie przypadek.  LVBet zakłady bukmacherskie

Chyba nikt nie spodziewał się tak dobrze grającego na początku sezonu Espanyolu Barcelona. Biedniejszy rywal innego klubu z Katalonii zajmuje tymczasem piąte miejsce w tabeli i wszystko wskazuje na to, że włączy się do walki o prawo gry w elitarnej Champions League. Dzisiaj rywalem piłkarzy z obiektu RCDE Stadium będzie dopiero 15 w tabeli Eibar. Zadanie więc teoretycznie łatwe. Praktycznie każdy z naszych czytelników, który pochwalił się swoim kuponem i typem na mecz Espanyol – Eibar zaznaczał zwycięstwo gospodarzy. Typ nasze redakcji jest również taki sam. Espanyol Barcelona powinien pewnie pokonać ekpa Eibaru i jeszcze bardziej zbliżyć się do czołowej czwórki hiszpańskiej LaLiga.

Fortuna zakłady bukmacherskie – typy na hiszpańską ekstraklasę oraz starcie Espanyolu Barcelona z Eibarem.

LVBet zakłady bukmacherskie to legalny operator bukmacherskich zakładów sportowych, który szczególnie upodobał sobie znakomite promocje jeśli chodzi o hiszpańską piłkę. Jeśli kochasz LaLiga, a co najważniejsze – obstawiasz mecze tych rozgrywek to bez wahania powinieneś zarejestrować się na stronie internetowej LVBet zakładów bukmacherskich.

Autor: PK