Tottenham vs Leicester

TYP DNIA 13.05 Premier League spotkanie Tottenham vs Leicester.

Ustępujący mistrz zmierzy się w Londynie z „kogutami“, które ciągle walczą o Ligę Mistrzów. Jak to widzą bukmacherzy internetowi?

Zespół gospodarzy zapewne zechce przypieczętować swoją dobrą pozycję ligową w tym sezonie odnosząc kolejne zwycięstwo. Ciekawe czy znajdzie to swoje odzwierciedlenie w kursach firm bukmacherskich?

Opierając się na czystych statystykach i analizach, nie będzie wielkiego zdziwienia patrząc się na prognozy firm bukmacherskich na to spotkanie. Fakt, to zespół gospodarzy jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Opinie analityków i kursy tych firm są jednoznaczne: 1,30 – 5,80 – 9,00. Ale wiadomo także, że Premiere Leaque była już świadkiem wielu niespodzianek. Chociaż sadzimy, że tym razem trudno takiej oczekiwać.

Chyba, że weźmiemy pod uwagę brak w zespole Tottenhamu na ten mecz ze względu na kontuzje, aż 6 piłkarzy, którzy często występowali w pierwszym składzie – chociażby M. Dembele, E. Diera, czy K. Trippiera. Ale zawsze pozostają tacy piłkarze jak, walczący o koronę króla strzelców Harry Kane, Min-Heung Son, czy prowadzący grę zespołu Ch. Eriksen. A punkty temu zespołowi są potrzebne, żeby zakończyć sezon w pierwszej trójce.

Jeśli chodzi o zespół Leicester, należy sądzić, że w chwili obecnej, też osłabiony wieloma kontuzjami piłkarzy tak znaczącymi jak Schmeichel, S. Okazaki, W. Ndidi czy B.Chilwell, oraz brakiem, za kartki M.Albrightona, nie będzie już w tym meczu specjalnie szarżował.

Tym bardziej, że bezpieczna pozycja w tabeli, 9, pozwala na spokojną pracę trenera Cloude Puela z myślą o następnym sezonie.

Dlatego też, grający w zakładach bukmacherskich, chcąc podnieść sobie trochę poziom adrenaliny, muszą wybrać inne zdarzenia, niż obstawienie prostego wyniku. Np. czy czołowi strzelcy tych zespołów H. Kane i J. Vardy wpiszą się na listę strzelców? Więcej o propozycjach i ofertach tych firm, można się dowiedzieć wchodząc na strony internetowe np. Bukmachernews.pl. My ze swej strony życzymy wszystkim uczestnikom samych pozytywnych wrażeń.

Autor: MS